Kobiecy Dzień w Górach

Witaj ukochana!

Zapraszam Cię na zlot w kobiecym gronie w bezpiecznej, otwartej i przyjaznej przestrzeni.

Proponuję Ci wyśmienite, pełne obfitości spotkanie w miejscu Mocy u stóp Gór Sokolich zwanymi Piersiami Lollobrgidy.

Przychodzę do Ciebie z całym cudownym pakietem Medycyny dla Duszy i Ciała.

Pragnę pobudzić Nasze zmysły by zaspokoić ukochane ciała i dusze oddechem, tańcem, śpiewem, spotkaniem z przyrodą, dźwiękami, rozmową oraz pysznym wegetariańskim jedzeniem.

Zatem w pakiecie :

* Krąg Kobiet – rozmowy, medytacje , techniki oddychania, karty anielskie (prowadzenie)

* Warsztat „Błękitna Bogini – taniec zmysłów”

* Leśny spacer do magicznych miejsc pod Górą Sokolik

* Koncert – sesja relaksacyjna w wibracjach archaicznych instrumentów

oraz wykonanie utworów projektu „Błękitne Żywioły” (Olga Limonka/Marcin Cybulski)

* Vege strawa dla duszy i ciała czyli: pyszny wegetariański dwudaniowy obiad prosto z garnków LIMONKI 😃 ciasto wegańskie oraz do picia gotowana kawa 5 przemian otwierająca serce, zioła z własnych zbiorów i herbatki.

* PLUS miła niespodzianka dla Każdej z Was na pożegnanie <3 🙂

⭐ O WARSZTACIE I SESJI RELAKSACYJNEJ

💙 Błękitna Bogini to praca (zabawa) z ciałem i głosem działająca na wielu poziomach (w tym techniki oddechowe, ćwiczenia rozciągające – joga, arteterapeutyczne, teatralne, wokalne, taniec intuicyjny i świadomy ruch). Dzięki wykorzystaniu elementów różnych technik somatycznych zbudujemy lepszy kontakt z samą Sobą, dotrzemy do głębi emocji i uwolnimy je. Poznamy różne jakości w ciele, zharmonizujemy je, wzmocnimy ducha oraz pobudzimy Siebie do działania.

Zapraszam Cię do zgłębienia sfery, jaką jest Twoja Kobiecość – bo czy może być coś bardziej ekscytującego niż poznanie swoich możliwości i Mocy?

Warsztat skierowany do Ciebie 🙂 ❤

* dla kobiety, która ma ciekawość

* chce poczuć swoje ciało w ruchu i dźwięku

* rozpoznać czym jest jej kobiecość, a czym męskość

* chce zabawy i śmiechu – RADOŚCI !

* chce trochę spontaniczności i trochę kontroli – równowagi obu aspektów

* chce decydować i stawiać granice kiedy trzeba

* chce miękkości i otulenia, troski o Siebie

* chce być na fali i poznać jej moc oraz wejść w swe doliny i zaakceptować

W przestrzeni stworzonej dla Ciebie, będziesz mogła przypomnieć sobie kim jesteś, co jest dla Ciebie ważne, gdzie i jak chcesz podążać, znaleźć wytchnienie, wyzwolenie, relaks, rozkosz bycia kobietą, ale przede wszystkim radość. Radość nieskrępowaną i jakże często nie wyrażoną. Zapraszam Cię do poznania Siebie na nowo, odkrycia swojej ekspresji, rozładowania emocji, utulenia „wewnętrznej dziewczynki”, przywołania Mocy i delikatności w tej silnej energii żeńskiej.

W pracy z ciałem wykorzystuję instrumenty archaiczne.

Poprzez wibracje z instrumentów docierasz głębiej, poruszasz swoje komórki i kodujesz je na nowo dostarczając nowych pozytywnych informacji. Dźwięki o dobrej częstotliwości dla ciała wpływają subtelnie na spokój w nim i dają poczucie bezpieczeństwa, rozbijają ciężkość, toksyny, a nawet traumy. Brzmienia archaicznych instrumentów poprze relaksacje transformują ciało korzystnie wpływając na Twoją psychofizykę.

⭐ Sesja relaksacyjno-afirmacyjna:

Sesja z użyciem instrumentów archaicznych takich jak: gong, misy tybetańskie, tank drum, dzwoneczki, bęben szamański, kij deszczowy, grzechotki i inne.

Wibracje tych instrumentów dają odprężenie, wyciszają, uwalniają blokady energetyczne, rozpuszczają napięcia, oczyszczają głęboko komórki przywracając w ciele harmonię i spokój.

Wnoszą jeszcze wiele innych pozytywnych efektów do Naszego ciała i umysłu, nie sposób tego opisać słowami 😉

Dodatkowo będę używać głosu jako medium. Ludzki głos ma ogromną Moc, ponieważ niesie w sobie energię Serca. Dźwięk jest podstawą wszystkiego, co istnieje, dlatego to najbardziej precyzyjna i najgłębiej sięgająca technika uzdrawiania oraz zmian wzorców tworzących Nasze ciała i umysły. Częstotliwość fal alfa oraz fal theta wprowadzają w stan głębokiego relaksu, nasz umysł jest wtedy najbardziej chłonny i podatny na zmiany i uczenie się. Wypowiadane odpowiednio słowa z pozytywnymi przekazami /afirmacjami przeprogramowują nasze nawyki myśleniowe, zmieniają stare wzorce i kody z naszej podświadomości pozostawiając nowe pozytywne ślady.

” W starożytności powiadano, że człowiek poprzez muzykę zbliża się do tego co boskie.”

… I My to wszystko uczynimy Sobie na tym przecudnym spotkaniu 🙂

To wszystko wzmocnimy aromaterapią korzystając z naturalnych świec, kadzideł, palonych ziół i olejków eterycznych.

Zapraszam Cię serdecznie ❤