Błękitna Bogini

Błękitna Bogini to praca (zabawa) z ciałem i głosem działająca na wielu poziomach (w tym techniki oddechowe, ćwiczenia rozciągające – joga, arteterapeutyczne, teatralne, wokalne, taniec intuicyjny i świadomy ruch). Dzięki wykorzystaniu elementów różnych technik somatycznych zbudujemy lepszy kontakt z samą Sobą, dotrzemy do głębi emocji i uwolnimy je. Poznamy różne jakości w ciele, zharmonizujemy je, wzmocnimy ducha oraz pobudzimy Siebie do działania.

Zapraszam Cię do zgłębienia sfery, jaką jest Twoja Kobiecość – bo czy może być coś bardziej ekscytującego niż poznanie swoich możliwości i Mocy?

Warsztat skierowany do Ciebie 🙂 ❤

* dla kobiety, która ma ciekawość

* chce poczuć swoje ciało w ruchu i dźwięku

* rozpoznać czym jest jej kobiecość, a czym męskość

* chce zabawy i śmiechu – RADOŚCI !

* chce trochę spontaniczności i trochę kontroli – równowagi obu aspektów

* chce decydować i stawiać granice kiedy trzeba

* chce miękkości i otulenia, troski o Siebie

* chce być na fali i poznać jej moc oraz wejść w swe doliny i zaakceptować

W przestrzeni stworzonej dla Ciebie, będziesz mogła przypomnieć sobie kim jesteś, co jest dla Ciebie ważne, gdzie i jak chcesz podążać, znaleźć wytchnienie, wyzwolenie, relaks, rozkosz bycia kobietą, ale przede wszystkim radość. Radość nieskrępowaną i jakże często nie wyrażoną. Zapraszam Cię do poznania Siebie na nowo, odkrycia swojej ekspresji, rozładowania emocji, utulenia „wewnętrznej dziewczynki”, przywołania Mocy i delikatności w tej silnej energii żeńskiej.

W pracy z ciałem wykorzystuję instrumenty archaiczne.

Poprzez wibracje z instrumentów docierasz głębiej, poruszasz swoje komórki i kodujesz je na nowo dostarczając nowych pozytywnych informacji. Dźwięki o dobrej częstotliwości dla ciała wpływają subtelnie na spokój w nim i dają poczucie bezpieczeństwa, rozbijają ciężkość, toksyny, a nawet traumy. Brzmienia archaicznych instrumentów poprze relaksacje transformują ciało korzystnie wpływając na Twoją psychofizykę.